2026 жылғы 25 қыркүйек – Қазақстан Республикасындағы жалпыұлттық аза тұту күні 25 сентября 2026 года – День общенационального траура в Республике Казахстан
USD
USD
USD

Қайрат Сатыбалды

Қайрат Сатыбалдыға тиесілі болған қонақүй

Алматыда Қайрат Сатыбалдыға тиесілі болған қонақүй 12,8 млрд теңгеге сатылымға шығарылды

DoubleTree by Hilton

Қайрат Сатыбалдының қонақүйі екі жыл өтсе де әлі мемлекет меншігіне берілмеген

Байсат

Қайрат Сатыбалдыға тиесілі болған «Байсат» базары аукционда тағы өтпей қалды

hilton

Депутат Алматыда Hilton қонақ үйін күштеп тартып алу әрекеті жүріп жатқанын мәлімдеді

Қайрат Сатыбалды

«Қайрат Сатыбалды әскери колледжде дәріс оқыған»: Қорғаныс министрлігі мән-жайды түсіндірді

Қайрат Сатыбалды

Қайрат Сатыбалды ұзақ уақыттан кейін алғаш рет ел алдына шықты

аукцион

Қайрат Сатыбалдыұлынан алынған бизнес-орталық саудаға шығарылды

inbusiness.kz

Қайрат Сатыбалды элиталы қонақүйін мемлекетке сыйлаған

Байсат

Қайрат Сатыбалдының ұлына тиесілі болған базарды арзанырақ сатып көрмек

Сатыбалды

Сатыбалдыға қатысы бар делінген Балқаш жағасындағы кәсіпорын 126,6 млн теңгеге сатылымға қойылды

байсат

Қайрат Сатыбалдының ұлына тиесілі болған «Байсат» базары аукционға қойылды

Монеталар

«Қайрат Сатыбалдыдан тәркіленген болуы мүмкін» – Қайтарылған активтерді басқару компаниясы коллекциялық монеталарды аукционға шығарды